ZIMA jest INTENSO

 

ZIMA JEST INTENSO!

 

 

 

15 stycznia startuje ogólnopolska kampania reklamowa wafelków Góralki. Bohaterem kampanii będą fantastycznie czekoladowe Góralki INTENSO Hot Chocolate i ich fenomenalny smak. Dla dodatkowego podgrzania atmosfery został przygotowany konkurs dla  konsumentów, w którym będzie można wygrać 1000 kubków INTENSO z telewizyjnego spotu.  Konkurs, w który co tydzień będą rozdawane oryginalne kubeczki, potrwa do 15 marca.

 

Spot reklamowy będzie można zobaczyć w popularnych stacjach telewizyjnych – TVP, TVN, Polsat  oraz w stacjach niszowych, a także w internecie. Intensywna kampania internetowa będzie widoczna na Facebooku, VOD, na tvn.player.pl, a także na Instagramie. Aby wesprzeć swoich Partnerów, firma przygotowała   materiały POS, ułatwiające ekspozycję Góralek w miejscu sprzedaży – ekspozytory, plakaty, i materiały przypółkowe.

 

Nowy smak Góralek jest produktem limitowanym -  na okres jesienno-zimowy,    czego wyrazem jest nie tylko idealny na zimową porę smak, ale również zimowa grafika opakowania.